Головне управління ДПС
у Полтавській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

З початку року податковий борг скорочено майже на 221 млн. грн. – повідомили в ГУ ДПС Полтавщини

опубліковано 14 січня 2022 о 15:18

За інформацією Головного управління ДПС у Полтавській області сума боргу станом на 01.01.2022 року становить 4126,6 млн. гривень.

Як повідомив представникам преси заступник начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Максим Яіцький, з початку року забезпечено скорочення податкового боргу (без врахування новоствореного) на 220,9 млн. гривень.

За підсумками минулого року забезпечено надходження коштів в рахунок погашення податкового боргу до державного бюджету в сумі 4020,6 млн. гривень. Надходження від заходів стягнення в рахунок погашення заборгованості з єдиного внеску за 2021 рік склали 80,4 млн.гривень. З початку 2021 року надходження коштів від реалізації майна боржників, яке перебуває у податковій заставі складає 1742,1 тис. гривень.

Впродовж 2021 року надходження коштів від реалізації безхазяйного майна до державного бюджету склали 541,2 тис. грн., до місцевого бюджету в сумі 347,9 тис. гривень.

Крім того, Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує, що до 1 вересня 2022 року в Україні триває кампанія  одноразового (спеціального) добровільного декларування - цивілізованого способу легалізації доходів. Більш детальна інформація за посиланням https://tax.gov.ua/baneryi/odnorazove-dobrovilne-deklaruvannya .

Телефони для консультацій з даного питання розміщені за посиланням https://poltava.tax.gov.ua/kampaniya/zvorotniy-zvyazok/ .

 

 

Головне управління ДПС у Полтавській області