Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Центр обслуговування платників Хорольської ДПІ: Аналіз надання адміністративних послуг протягом першого півріччя 2024 року

опубліковано 09 липня 2024 о 14:52

Хорольська ДПІ Головного управління ДПС у Полтавській області інформує, що протягом першого півріччя 2024 року в Центр обслуговування платників (далі – ЦОП) звернулося 8970 платників податків – підприємців та юридичних осіб, а також пересічних громадян.

За даний період опрацьовано 3065 звернень щодо надання консультаційних та адміністративних послуг .

Станом на 01.07.2024 року в Хорольській ДПІ Головного управління ДПС у Полтавській області обліковується 1697 платників, із них 580 юридичних осіб  та 1117 фізичних осіб-підприємців.  Крім того, обліковується 464 платника  податків за неосновним місцем обліку. З них 279 юридичних осіб та 185 фізичних осіб-підприємців.

 Найбільш запитуваними були послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки, їх отримали 786 фізичних осіб. Надано 495 послуг з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Також протягом першого півріччя 2024 року фахівцями Центру обслуговування платників  Хорольської ДПІ зареєстровано 108 платників єдиного  податку, здійснено перереєстрацію та внесено зміни по 86 платникам,  надано 186 витягів з реєстру платників єдиного податку, зареєстровано 39 книг обліку розрахункових операцій та 117 розрахункові книжки, 33 реєстраторів розрахункових операцій.

Підтверджено статус податкового резидента України 6 фізичним особам та видано 3 довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи, одну довідку про сплату податкових зобов’язань платником податку- резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання, та про відсутність податкових зобов’язань. Крім цього, за звітний період сформовано та видано 14 витягів з реєстру платників податку на додану вартість.

Протягом першого півріччя 2024 року прийнято та опрацьовано 6813 документа податкової та іншої звітності з додатками в паперовому вигляді та засобами комунікаційного зв’язку: юридичними особами подано 3579 документів, із яких 3535 – засобами телекомунікаційного зв’язку, 44 – в паперовому вигляді; фізичними особами подано 3234 документів, де 3177 – засобами телекомунікаційного зв’язку, 57 – в паперовому вигляді.

Окрім надання адміністративних послуг в Центрі обслуговування платників податків платникам та громадянам надавалися консультаційні та інформаційні послуги щодо використання програмного забезпечення для подання звітності в електронному вигляді, щодо нарахованих та сплачених до бюджету податків і зборів, порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків, користування електронними сервісами ДПС.

У  Центрі обслуговування  до послуг платників є  комп’ютери, які підключені до мережі Інтернет і дають змогу платникам, які отримали електронний цифровий підпис, формувати та передавати звітність в електронному вигляді. Для зручності відвідувачів розміщена тематична друкована продукція, оформлені інформаційні стенди, що містять зразки заповнення декларацій, звітів та заяв.

Щоденно фахівці Хорольської ДПІ Головного управління ДПС у Полтавській області надають консультації та практичну допомогу з питань формування звітності та роботи сервісу «Електронний кабінет платника» та «Моя податкова »  – зручно та сучасно.

Спілкуйтесь з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX» https://t.me/infoTAXbot

Більше інформації на офіційних сторінках у соціальній мережі Facebook:

Державна податкова служба України https://www.facebook.com/TaxUkraine

та ДПС у Полтавській області https://www.facebook.com/tax.poltava/

Підписуйтесь на канали інформування ДПС Телеграм https://t.me/tax_gov_ua

Хорольська ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області, телефон (05362)3-33-01