Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Результати роботи Новосанжарської ДПІ за І півріччя 2024 року

опубліковано 09 липня 2024 о 14:53

Однією із основних функцій податкової служби є сервісне обслуговування платників податків та надання адміністративних послуг.

З початку року станом на 01 липня 2024 року Центр обслуговування платників Новосанжарської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Полтавській області відвідало платників  податків – підприємців та юридичних осіб, а також пересічних громадян.
З початку поточного року Центром обслуговування платників Новосанжарської ДПІ надано 2765 адміністративних послуг, із яких  послуг платникам інших регіонів в кількості 578.
Серед них найбільшим попитом користується послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки. Цією послугою скористались  громадян 1091, у тому числі 256 громадян з інших регіонів України. Надано  послуг з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків 551, з них 47 з іншого регіону країни.

З початку поточного року  фахівці Центру обслуговування платників Новосанжарської ДПІ зареєстрували платниками єдиного податку 165 фізичних осіб,  у тому числі інших регіонів країни в кількості 76, видали витягів з реєстру платників  єдиного податку – 255, в тому числі інших регіонів – 107, зареєстрували 26 реєстраторів розрахункових операцій, 63 книг обліку розрахункових операцій та 289 розрахункових книжок. Підтверджено статус податкового резидента України 2 фізичним особам.

Окрім адміністративних послуг в Новосанжарській ДПІ надано 1262 консультативних та інформаційних послуг щодо діючої системи оподаткування, кампанії декларування доходів громадян отриманих за 2023 рік, застосування права на податкову знижку, роз’яснень та проведення звірки про сплату майнових податків, нарахування та сплати податків, порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків, користування електронними сервісами ДПС.

З початку року до Новосанжарської ДПІ подано платниками 5908 податкових звітів, у тому числі в електронному вигляді 5898, що складає 99,83 відсотків від загальної кількості.

У Центрі обслуговування платників також видавались довідки про зміну реєстраційного номера облікової картки платника податків, приймалась вхідна кореспонденція, проводилася робота по взяттю на облік платників податків, платників єдиного внеску, об’єктів оподаткування та об’єктів, пов’язаних з оподаткуванням, надавалися реквізити на сплату податків та зборів.

Крім того,  платники мають доступ до мережі Інтернет, що дає їм змогу користуватися Електронним кабінетом платника: http://cabinet.tax.gov.ua . Працівники ЦОПу надають інформаційну та практичну допомогу платникам щодо подання звітності засобами електронного зв’язку, використання  електронних сервісів ДПС України.

Новосанжарська ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області