З початку 2024 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2023 року.
У Кременчуцькій ДПІ Головного правління ДПС у Полтавській області наголошують, що громадяни, які впродовж минулого року отримували доходи, з яких при їх нарахуванні чи виплаті податок не утримувався, зобов’язані задекларувати такі доходи до 1 травня 2024 року.
Надати податкову декларацію платник може особисто або уповноваженою на це особою, поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення, або подати в електронній формі, скориставшись електронним сервісом ДПС «Електронний кабінет», який передбачає часткове автоматичне заповнення декларації, мобільним за стосунком «Моя податкова».
Суми податку на доходи фізичних осіб та військового збору, визначені в декларації, необхідно сплатити до 1 серпня цього року.
Консультації щодо декларування громадянами доходів можна отримати в Центрі обслуговування платників Кременчуцької ДПІ (м. Кременчук, вул. Троїцька, 76, секція 4 або за тел. (0536)74-07-20, (0536)74-23-90).
Кременчуцька ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області