Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Податківці Диканської ДПІ надають фахову практичну допомогу платникам щодо використання електронних сервісів

опубліковано 07 лютого 2024 о 15:04

Інформаційно-роз'яснювальна робота з платниками податків, які відвідують Диканську ДПІ Головного управління ДПС у Полтавській області, складається з комплексу заходів, зокрема з практичних рекомендацій, тренінгів щодо користування електронними сервісами ДПС.

Зокрема, проводиться роз'яснювальна робота щодо переваг подання звітності в електронному вигляді, за допомогою сервісу ДПС "Електронний кабінет", завдяки якому скорочується час на оформлення та подання звітності до контролюючого органу.

Фахівці Диканської ДПІ покроково на конкретному прикладі показують як зробити ту чи іншу дію в Електронному кабінеті платника (cabinet.tax.gov.ua). А також нагадують, що за допомогою цього сервісу можна звірити стан розрахунків з бюджетом, звірити реквізити рахунків, на які необхідно сплатити податкові зобов'язання та здійснити оплату, погасити податковий борг та ін.

Платникам рекомендовано використовувати застосунок «Моя податкова», за допомогою якого можливо в режимі реального часу дізнатися про наявність чи відсутність податкового боргу, подати податкову звітність, сплатити податки до бюджету, отримати повідомлення про нарахування земельного податку, мінімального податкового зобов’язання. Застосунок можна завантажити на телефон як на платформі Android, так і IOS.

Крім того, платники отримують інформацію щодо порядку нарахування та сплати майнових податків, МПЗ, обов’язковості погашення податкового боргу, належного оформлення найманої праці, можливості отримання податкової знижки, обов’язку використання РРО/ПРРО, щодо порядку оподаткування благодійної допомоги, наданої внутрішньо переміщеним особам, щодо форми призначення платіжної інструкції згідно стандарту ISO 20022.

Протягом останнього часу фахівці Диканської ДПІ систематично інформують платників податків про новий сервіс від ДПС України, а саме дистанційний запис для отримання послуг в Центрах обслуговування платників  - електронну чергу. Створена система керування чергами та потоками в ЦОП сприяє коректному розподілу осіб, які звертаються в ЦОП, та запобігає їх скупченню. Платники податків мають можливість звернутись до Контакт-центру ДПС за номером телефону 0-800-501-007. Для попереднього запису необхідно зазначити ЦОП, до якого бажаєте здійснити візит, обрати необхідну адміністративну послугу та визначити зручні дату і час візиту, не витрачаючи зайвого часу на очікування в черзі.

Диканська ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області