Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Якісні адміністративні та сервісні послуги для платників від фахівців Новосанжарскьої ДПІ

опубліковано 16 листопада 2023 о 13:25

Однією із основних функцій податкової служби є сервісне обслуговування платників податків та надання адміністративних послуг. 

З початку поточного року Центром обслуговування платників Новосанжарської ДПІ надано 3940 адміністративних послуг, із яких  послуг платникам інших регіонів України  в кількості 476.
Найбільшим попитом користується послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки. Цією послугою скористались 1799 громадян, у тому числі  197 громадян з інших регіонів України. Надано 700 послуг з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків, із них 47 з іншого регіону України.

За зазначений період поточного року фахівці Центру обслуговування платників Новосанжарської ДПІ зареєстрували платниками єдиного податку  286 фізичних осіб, видали 456 витягів з реєстру платників  єдиного податку, зареєстрували 61 реєстратор розрахункових операцій, 99 книг обліку розрахункових операцій та 289 розрахункових книжок. Підтверджено статус податкового резидента України 9 фізичним особам та видано довідку про сплату податкових зобов’язань платником податку - резидетом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання, та про відсутність податкових зобов’язань по  2 фізичним особам.

Окрім адміністративних послуг в Новосанжарській ДПІ надано 560 консультаційних та інформаційних послуг щодо діючої системи оподаткування, кампанії декларування доходів громадян отриманих за 2022 рік, застосування права на податкову знижку, роз’яснень та проведення звірки про сплату майнових податків, нарахування та сплати податків, порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків, користування електронними сервісами ДПС.

З початку року до Новосанжарської ДПІ подано платниками 8624 податкових звіта, в тому числі в електронному вигляді 8599, що складає 99,71 відсотка від загальної кількості.

 У Центрі обслуговування платників також видавались довідки про зміну реєстраційного номера облікової картки платника податків, приймалась вхідна кореспонденція, проводилася робота по взяттю на облік платників податків, платників єдиного внеску, об’єктів оподаткування та об’єктів, пов’язаних з оподаткуванням, надавалися реквізити на сплату податків та зборів.

Крім того,  платники мають доступ до мережі Інтернет, що дає їм змогу користуватися Електронним кабінетом платника: http://cabinet.tax.gov.ua. Працівники ЦОП надають інформаційну та практичну допомогу платникам щодо подання звітності засобами електронного зв’язку, використання  електронних сервісів ДПС України.

Новосанжарська ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області