Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Щодо застосування РРО та/або ПРРО під час «гарячої лінії»

опубліковано 27 травня 2024 о 14:38

У   Диканській ДПІ відбувся черговий сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Застосування РРО та/або ПРРО». На запитання платників податків відповідала начальниця Диканської ДПІ Головного управління ДПС у Полтавській області Ольга Селецька.

Зокрема, під час заходу надійшло питання: яким чином можна роздрукувати чек в ПРРО (Аndroid та Windows) від ДПС?

Ольга Селецька повідомила, що зареєстрований розрахунковий документ (чек) можна роздрукувати, якщо до пристрою, на який інстальовано ПРРО від ДПС, підключений та налаштований принтер. 

Для того, щоб роздрукувати розрахунковий документ (чек) на пристрої з операційною системою Windows, після його формування ПРРО та реєстрації фіскальним сервером ДПС, достатньо натиснути кнопку «Роздрукувати». Також друк розрахункового документа (чека) можливо здійснити у розділі «Журнал операцій», якщо направити обраний чек на друк. 

Щоб роздрукувати розрахунковий документ (чек) на пристрої з операційною системою Аndroid, необхідно відкрити друковану форму зареєстрованого фіскального чека, натиснути кнопку «Поділитися», після чого обрати іконку принтера та роздрукувати.

 

Диканська ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області