Під час проведеного заходу начальниця Диканської ДПІ Головного управління ДПС у Полтавській області Ольга Селецька повідомила про можливість з 01 травня 2024 року отримувати в Електронному кабінеті витяг про стан розрахунків з бюджетом, а також цільовими фондами, починаючи з 2013 року за кожний рік окремо та в розрізі податків, зборів, платежів, а також єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Розроблено окремий функціонал для платників, які мають податковий борг на день подання запиту про отримання витягу щодо стану розрахунків з бюджетами та цільовими фондами стосовно розрахунку пені.
Також посадовиця зазначила, що у Центрі обслуговування платників Диканської ДПІ можна ознайомитися з покроковим алгоритмом дій для отримання витягу щодо стану розрахунків з бюджетами та цільовими фондами. З покроковою інструкцією можна ознайомитись за посиланням https://poltava.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/779807.html .
Диканська ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області