Торік фізичні особи спрямували до місцевих бюджетів Полтавської області 414,9 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, плати за землю та транспортного податку.
«Фізичні особи сплатили майнових податків на 42,2 млн грн більше, ніж у 2023 році», – про це повідомила представникам місцевих медіа очільниця Головного управління ДПС у Полтавській області Алла Рябкова.
Станом на 1 січня 2025 року на податковому обліку в Головному управлінні ДПС у Полтавській області перебувають 395 065 платників податків на майно з фізичних осіб, у тому числі:
- 319 728 платників плати за землю;
- 75 178 платників податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;
- 159 платників транспортного податку.
Згідно з нормами Податкового кодексу України, фізичні особи сплачують податок на підставі податкового повідомлення-рішення відповідно до встановленої форми, в якому зазначається сума податку. Податок сплачується фізичними особами впродовж 60 днів із дня вручення податкового повідомлення-рішення.
Нагадуємо платникам, що за допомогою Електронного кабінету можна повернути помилково та/або надміру сплачені суми грошових зобов’язань та пені. Порядок повернення доступний за посиланням .
Головне управління ДПС у Полтавській області