Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Протидія легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом – основоположний напрямок роботи податкової служби Полтавщини

опубліковано 08 березня 2023 о 10:33

За інформацією Головного управління ДПС у Полтавській області протягом січня – лютого 2023 року відділом запобігання фінансовим операціям, пов’язаним з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом було виявлено 104 повідомлень, про фінансові операції, що можуть бути пов'язані з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванням тероризму. Виявлення та опрацювання підозрілих фінансових операцій – важливий інструмент, який задіяний в організації роботи щодо виявлення фактів одержання та відмивання злочинних доходів. 

У звітний період за результатами проведеного аналізу суб’єктів господарської діяльності на предмет відповідності вимогам законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, складено 3 висновка аналітичних досліджень з ознаками кримінальних правопорушень на загальну суму 137 млн 187,22 тис грн, з яких сума завданих збитків державі – 109 млн 196,4 тис грн та сума встановлених збитків за предикатними злочинами –    27 млн 990,82 тис гривень.

Начальник Головного управління ДПС у Полтавській області Андрій Якименко повідомляє про те, що 2 матеріали з ознаками кримінальних правопорушень приєднано до кримінального провадження. Зважаючи на вищезазначене, в Головному управлінні ДПС у Полтавській області звертають увагу платників, що від відповідального ставлення громадян до вимог законодавства та своєчасного виконання конституційного обов’язку, залежить фінансова стабільність нашої держави.

Головне управління ДПС у Полтавській області