Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Щодо застосування РРО/ПРРО Запитували? Відповідаємо.

опубліковано 20 січня 2022 о 13:39

В яких випадках можна застосовувати програмний РРО?

Відповідно до вимог Закону України від 06.07.1995 №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій  у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» зі змінами і доповненнями суб'єкти господарювання можуть використовувати як ПРРО так і класичний РРО.  Забороняється використання програмних реєстраторів розрахункових операцій лише при оптовій та/або роздрібній торгівлі пальним.

 

Які платники єдиного податку  не застосовують РРО/ПРРО?

Відповідно до вимог п. 296.10 ст. 296 Податкового Кодексу України  від  №2755-VI від 02.12.2010 зі змінами і доповненнями, реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій (РРО, ПРРО) не застосовуються платниками єдиного податку першої групи.

 

      Нагадуємо! До 1 вересня 2022 року в Україні триває компанія  одноразового (спеціального) добровільного декларування - цивілізований спосіб легалізації доходів. Більш детальна інформація за посиланням https://tax.gov.ua/baneryi/odnorazove-dobrovilne-deklaruvannya .

Реквізити рахунків для сплати податків розміщені за посиланням (https://poltava.tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv).

          Додаткову  інформацію можна отримати за телефоном  ІДД ДПС України 0 800 501 007

Спілкуйтесь з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX» https://t.me/infoTAXbot

 

Головне управління ДПС у Полтавській області