Головне управління ДПС
у Полтавській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Податківці Полтавщини роз’яснюють актуальні питання податкового законодавства представникам ОТГ

опубліковано 12 січня 2022 о 16:27

Робочі зустрічі фахівців податкової служби області із представниками об’єднаних територіальних громад області тривають. Днями одна з таких пройшла в обласному центрі. Поспілкуватися на вкрай необхідні теми до ДПІ у м. Полтаві завітали представники Глобинської, Горішньоплавнівської, Градизької, Козельщанської, Новогалещинської, Оболонської, Семенівської, Кобеляцької, Гребінківської, Лубенської, Новооржицької, Оржицької, Пирятинської, Хорольської та Чорнухинської ОТГ.

Говорили, зокрема, про: зміни законодавства щодо порядку надання на запити органів місцевого самоврядування звітності у розрізі платників податків (п.п. 12.3.3. п. 12.3 статті 12 Податкового кодексу України); єдиний рахунок для сплати податків і зборів; внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб - платників податків; нові бюджетні рахунки для зарахування надходжень до бюджету  2022 року; надходження податків і зборів до місцевих бюджетів; основні аспекти адміністрування плати за землю юридичними особами у 2022 році; погашення заборгованості до місцевих бюджетів територіальних громад Полтавської області фізичними особами; кампанія  одноразового (спеціального) добровільного декларування; питання   застосування РРО та ПРРО з 1 січня 2022 року, а також  - Інтернет ресурси, додатки, месенджери Державної податкової служби та Головного управління ДПС у Полтавській області для платників податків.

Також під час спілкування податківці, презентували відвідувачам набори актуальної та корисної друкованої продукції. На завершення зустрічі її учасники з обох сторін погодилися й надалі підтримувати співпрацю, обговорюючи та вирішуючи проблемні питання.

 

Головне управління ДПС у Полтавській  області