Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Увага! Шахраї!

опубліковано 29 листопада 2021 о 17:18

Головним управлінням ДПС у Полтавській області знову фіксуються спроби телефонного тиску шахраїв на представників підприємницької діяльності з метою отримання грошових коштів.

Так, використовуючи номер +380955079355, злодії телефонували платникам податків м. Миргород від імені начальника Миргородської ДПІ Головного управління ДПС у Полтавській області Подоляки Людмили, вимагаючи у суб’єктів господарювання надання неправомірної вигоди та   вказуючи телефон для зв’язку +380957651592, який насправді не належить керівнику податкової.

 Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує, що службові особи ДПС Полтавщини жодних вказівок по телефону щодо проведення перевірок, збирання коштів від свого чи від імені довірених осіб не давали й давати не можуть. Вони завжди діють винятково в межах норм Податкового Кодексу та законодавства України.

Податківці наполегливо радять бути обачними, не піддаватися на провокації та не вступати в перемовини з телефонними шахраями. А при виявленні таких махінацій негайно звертатись до органів Національної поліції, СБУ та прокуратури.

 

Головне управління ДПС у Полтавській області