Головне управління ДПС
у Полтавській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Майже 271 млн. грн. податку на майно з фізичних осіб надійшло від платників Полтавщини з початку року

опубліковано 23 листопада 2021 о 09:28

В.о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Андрій Якименко проінформував журналістів, що станом на початок листопада 2021 року на податковому обліку ГУ ДПС Полтавщини значаться 372212 платників податку на майно з фізичних осіб, в тому числі: 337936 платників  плати за землю з фізичних осіб, 34326 платників по податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки з фізичних осіб та 40 платників транспортного податку з фізичних осіб.

Згідно з  вимогами Податкового кодексу України, фізичні особи сплачують податок на підставі податкового повідомлення – рішення відповідно до встановленої форми, в якому зазначається сума податку та яке орган державної податкової служби надсилає громадянину.

Податок сплачується фізичними особами впродовж 60 днів з дня вручення податкового повідомлення – рішення.

Очільник ГУ ДПС в області зауважив, що завдяки ефективному діалогу та дієвій співпраці податківців із платниками податків області та керівниками територіальних громад, з початку року до місцевих бюджетів Полтавщини забезпечено надходження в сумі 270,5_млн.грн податку на майно з фізичних осіб. У порівнянні з відповідним періодом минулого року додаткові надходження по податку на майно з фізичних осіб складають 15 млн. гривень.

 

Головне управління ДПС у Полтавській області