В Головному управлінні ДПС у Полтавській області повідомили, що у січні-вересні 2021 року робота за напрямком контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів була спрямована на підвищення ефективності контролю за виробництвом і обігом спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, пального, протидії незаконному обігу цієї продукції.
Зокрема, як проінформував журналістів в.о. заступника начальника ГУ ДПС у Полтавській області Олександр Бондаренко, у січні-вересні поточного року забезпечено наступні фактичні надходження до бюджетів всіх рівнів: до державного бюджету - акцизного податку в цілому – 3,3 млн.грн; до місцевих бюджетів - акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами - в сумі 232,3 тис.грн.; зі сплати за ліцензії на право виробництва, оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами – 25,5 млн.грн.; зі сплати за ліцензії на право виробництва оптової і роздрібної торгівлі пальним та зберігання пального – 3,3 млн.гривень.
Головне управління ДПС у Полтавській області