Головне управління ДПС у Полтавській області вже неодноразово повідомляло про випадки телефонного шахрайства.
Днями злодії працювали за традиційною схемою – надходили дзвінки платникам податків, керівникам підприємств Полтавського району від імені начальника Полтавської ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області Богдана Лизуна та вимагали у суб’єктів господарювання надання неправомірної вигоди.
Головне управління ДПС у Полтавській області знов нагадує, що службові особи ДПС Полтавщини жодних вказівок по телефону щодо проведення перевірок, збирання коштів від свого чи від імені довірених осіб не давали й давати не можуть. Вони завжди діють винятково в межах норм Податкового Кодексу та законодавства України.
Податківці наполегливо радять не вступати в перемовини з телефонними шахраями та не перераховувати їм кошти, бути пильними та обачними. А при виявленні таких махінацій негайно звертатись до органів Національної поліції, СБУ та прокуратури.
Головне управління ДПС у Полтавській області