За повідомленням мас-медіа в.о. заступника начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Володимира Цюпки, впродовж семи місяців 2021 року підрозділами управління податкового аудиту ГУ ДПС Полтавщини, в результаті проведених документальних перевірок, порушення податкового та іншого законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів громадянам встановлені по 12 суб’єкту господарювання. Додатково донараховано податку на доходи фізичних осіб у сумі 8824,7 тис.грн. військового збору у сумі 724,8 тис. грн., єдиного внеску у сумі 213,5 тис.грн. та забезпечено стягнення донарахованих сум по перевіркам поточного року з єдиного внеску у сумі 213,5 тис.грн., податку на доходи фізичних осіб у сумі 884,2 тис.грн. та військового збору у сумі 66,4тис.грн. та за результатами перевірок минулих років з податку на доходи фізичних осіб у сумі 1123,1 тис.грн. та з єдиного внеску у сумі 1111,6 тис. гривень.
Крім того, завдяки вжитим органами Державної податкової служби області заходам, проведення спільних рейдів у складі робочих груп по легалізації заробітної плати та зайнятості населення, обстеження місць здійснення діяльності суб’єктів господарювання та проведеної роз’яснювальної роботи, суб’єктами господарювання додатково оформлено трудові відносини з 401 працівниками, що забезпечило додаткові надходження податку на доходи фізичних осіб в сумі 424,4 тис. грн., єдиного внеску в сумі 518,8 тис. грн. та військового збору в сумі 35,4 тис. гривень.
Головне управління ДПС у Полтавській області