Головне управління ДПС
у Полтавській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Майже 4 тис. ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольною і тютюновою продукцією оформлено з початку року на Полтавщині

опубліковано 21 липня 2021 о 08:18

В січні-червні поточного року платникам надано адміністративні послуги стосовно оформлення ліцензій на право провадження діяльності у сфері торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами, пальним та зберігання пального.

А саме, як зазначив в.о. заступника начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Олександр Бондаренко, за шість місяців 2021 року згідно із вимогами законодавства суб’єктам господарювання оформлено: 3753 ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольною і тютюновою продукцією (в тому числі 2217 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 1536 - тютюновими виробами);  9 ліцензій на право здійснення оптової торгівлі пальним; 31 ліцензію на право здійснення роздрібної торгівлі пальним; 193 ліцензії на право зберігання пального.

Всього на території області станом на перше липня 2021 року налічується 6816 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами (в тому числі 3935 ліцензій на право торгівлі алкогольними напоями та 2881 ліцензія-тютюновими виробами).

Також, на території області налічується 2400 ліцензій на право здійснення виробництва, оптової і роздрібної торгівлі пальним та на право зберігання пального, зокрема 171 ліцензія на право здійснення оптової торгівлі пальним та 1883 ліцензії на право зберігання пального, в тому числі 1615 ліцензій виключно для потреб власного споживання чи промислової переробки.

 

Головне управління ДПС у Полтавській області