Головне управління ДПС
у Полтавській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

На Полтавщині виявили факти торгівлі тютюновими виробами без марок акцизного податку та реалізацію алкогольних напоїв без придбання відповідної ліцензії.

опубліковано 07 червня 2021 о 15:15

Працівниками відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Полтавській області в ході відпрацювання підконтрольної території на предмет фактів реалізації підакцизної продукції з порушенням чинного законодавства, було виявлено порушення у двох суб’єктів господарювання, а саме: реалізація тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка та торгівля алкогольними напоями без придбання відповідної ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі.

        В ході проведення фактичних перевірок спільно з працівниками ГУ ДФС у Полтавській області було вилучено з незаконного обігу 155 пачок тютюнових виробів на суму 5,4 тис.грн та алкогольних напоїв на загальну суму 12,6 тис.грн за цінами    реалізації.

Як повідомив в. о. начальника ГУ ДПС у Полтавській області Олександр  Бондаренко, до платників податків за результатами проведених перевірок будуть застосовані штрафні (фінансові) санкції на загальну суму 95,2 тис. гривень.

 

Головне управління ДПС у Полтавській області