Головне управління ДПС
у Полтавській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Запитували? Відповідаємо!

опубліковано 03 червня 2021 о 09:55

Чи поширюється обмеження щодо граничної суми розрахунків фізособи з підприємством (підприємцем) протягом одного дня за товари (роботи, послуги) у розмірі 50000 грн  при проведені таких розрахунків через РРО, РК?

Відповідно до абз.3 п. 1 постанови НБУ від 06.06.2013 № 210 гранична сума розрахунків між фізичною особою та підприємством (підприємцем) протягом одного дня визначена в розмірі 50000 (п’ятдесяти тисяч) гривень. Готівкові розрахунки – це платежі готівкою підприємств (підприємців) та фізичних осіб за реалізовану продукцію (товари, виконані роботи, надані послуги), а також за операціями, які безпосередньо не пов’язані з реалізацією продукції (товарів, робіт, послуг) та іншого майна.

Таким чином,  обмеження щодо граничної суми розрахунків у розмірі 50000 грн. поширюється на розрахунки між фізичною особою та підприємством (підприємцем) протягом одного дня за товари (роботи, послуги), проведені через РРО, розрахункові книжки.

 

Спілкуйтесь з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу    

«InfoTAX»   https://t.me/infoTAXbot

          Більше інформації на офіційних сторінках у соціальній мережі Фейсбук:

          Державна податкова служба  України   

          https://www.facebook.com/TaxUkraine

          та  ДПС у Полтавській області  https://www.facebook.com/tax.poltava/

Підписуйтесь на канали інформування ДПС Телеграм

https://t.me/tax_gov_ua

          Державна податкова служба УкраїниYou Tube youtube.com/TaxUkraine

 

 

Головне управління ДПС у Полтавській області