Головне управління ДПС
у Полтавській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

За користування надрами Полтавські підприємства сплатили майже 4 млрд. гривень

опубліковано 27 квітня 2021 о 09:15

З початку року до бюджетів усіх рівнів надійшло 3 млрд. 880 млн. грн. рентної плати за користування надрами Про це повідомив  начальник Головного управління ДПС у Полтавській області Олександр Лавров, який підкреслив, що підприємства регіону збільшили сплату у порівнянні з минулорічною на 1 млрд. 789,5 млн.грн або на 85,6 відсотків.

Із загальних відрахувань до державного бюджету спрямовано майже 3 млрд. 623,7 мільйони гривень, що на 1 млрд. 684,5 мільйона гривень більше, ніж торік.

Місцеві скарбниці отримали 258,8 мільйона гривень, це перевищує дані відповідного періоду минулого  року на 107,5 мільйона гривень.

Найбільші суми до бюджетів забезпечили добувні компанії АТ «Укргазвидобування»,              ПРАТ «Нафтогазвидобування» та ПАТ «Укрнафта».

На даний час у регіоні зареєстровано 697 підприємств, які на підставі спеціальних дозволів здійснюють видобуток корисних копалин. Базою оподаткування рентною платою за користування надрами для видобування корисних копалин є вартість обсягів видобутих корисних копалин (мінеральної сировини), яка окремо обчислюється для кожного виду на базових умовах поставки.

 

Головне управління ДПС у Полтавській області