Головне управління ДПС
у Полтавській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

З початку 2021 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, у ході якої необхідно подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи та визначити податкові зобов’язання.

опубліковано 15 березня 2021 о 13:28

Декларування доходів та сплата податків і зборів з отриманих доходів – обов’язок кожного громадянина, від якого залежить економічний розвиток нашої держави.

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області вже стало гарною традицією в період кампанії декларування зустрічатися з відомими спортсменами. Так, сьогодні до Кременчуцької ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області завітала майстер спорту міжнародного класу, учасниця Олімпійських ігор, п’ятикратний призер Чемпіонатів Європи, чемпіонка Європейських ігор і кубка Європи, фіналістка Чемпіонатів Миру з легкої атлетики Оляга Ляхова.

Спортсменка подала податкову декларацію про майновий стан і доходи за минулий рік, а також закликала громадян виконати свій конституційний обов’язок та завітати до Кременчуцької ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області для подачі декларацій.

Податківці подякували спортсменці та побажали їй нових успіхів у спортивній кар’єрі.

Нагадуємо, що останній день подання декларації – 30 квітня поточного року.

 

Головне управління ДПС у Полтавській області