Територіальні органи ДПС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

З початку року на Полтавщині задекларували свої доходи 66 мільйонерів

22.05.2020

  Як повідомили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області, станом на перше травня 2020 року подали податкові декларації про майновий стан і доходи за 2019 рік 12148 громадян. З них 10525 громадян, що зобов’язані подати декларацію.

Загальна сума задекларованих доходів склала понад 869,9 млн. грн. Самостійно визначена сума податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб становить понад 25 млн. грн. Самостійно визначені податкові зобов’язання з військового збору складають майже 3,5 млн. грн.

Найбільше подано декларацій, а саме 7088, громадянами від продажу сільськогосподарської продукції. Сума задекларованих ними доходів складає 49,5 млн. грн., сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає сплаті, становить майже 8,7 млн. грн.

На даний час задекларували доходи, що перевищують 1 млн. грн., 66 громадян області.

Звертаємо увагу, що змінами, внесеними Законом України від 17.03.2020 № 533-ІX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби (COVID-19)» до Податкового кодексу України (далі - ПКУ), передбачено, що річна декларація про майновий стан і доходи за 2019 рік, визначена статтею 179 ПКУ, подається до 1 липня 2020 року, крім випадків, передбачених розділом IV ПКУ, коли така декларація може бути подана пізніше цього строку. Фізична особа зобов'язана самостійно  до 1 жовтня 2020 року сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену в поданій нею річній декларації про майновий стан і доходи за 2019 рік.

Разом з цим, нагадуємо, що податковим законодавством передбачено можливість подати податкову декларацію до контролюючого органу засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу через електронний кабінет https://cabinet.tax.gov.ua/. Таким чином, не обов’язково виходити з дому, щоб подати податкову декларацію.

 

 

Головне управління ДПС у Полтавській області