У Головному управлінні ДПС у Полтавській області нагадують платникам податків, що 20 серпня:
Останній день подання податкової декларації рентної плати за липень 2026 року з розрахунком:
- рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини;
- рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України;
- рентної плати за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами;
- рентної плати за транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України.
Останній день подання податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) (крім громадян) за липень 2026 року у разі не подання податкової декларації на 2026 рік.
Останній день подання податкової декларації з орендної плати за земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, передані в оренду відповідно до статті 1201 глави 19 розділу ІV Земельного кодексу України за липень 2026 року у разі не подання податкової декларації на 2026 рік
Останній день подання податкової декларації з податку на додану вартість за липень 2026 року.
Останній день подання декларації з акцизного податку за липень 2026 року.
Останній день сплати авансового внеску з податку на прибуток підприємств платниками податку, які здійснюють роздрібну торгівлю пальним за серпень 2026 року.
Останній день подання за липень 2026 року податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску для податкових агентів, крім фізичних осіб – підприємців та/або осіб, які провадять незалежну професійну діяльність.
Останній день сплати за серпень 2026 року авансових внесків з єдиного податку та військового збору фізичними особами – підприємцями, що обрали спрощену систему оподаткування І та ІІ груп.
Останній день сплати авансових внесків з податку на доходи фізичних осіб платниками податку (ФОП), які здійснюють роздрібну торгівлю пальним за серпень 2026 року.
Останній день подання фізичними особами - підприємцями податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) за липень 2026 року, у разі не подання податкової декларації на 2025 рік.
Останній день сплати єдиного податку та військового збору платниками ІІІ групи, за результатами поданих декларацій за півріччя 2026 року.
Останній день сплати єдиного внеску, нарахованого за липень 2026 року роботодавцями за найманих працівників (крім гірничих підприємств).
Головне управління ДПС у Полтавській області