Головне управління ДПС у Полтавській області звітує про стабільну динаміку податкових надходжень. За підсумками січня – квітня 2026 року суб'єкти господарювання регіону забезпечили вагомий внесок у державну скарбницю. За звітний період платниками податків області перераховано податку на додану вартість 2 млрд 505,17 млн грн ПДВ з вироблених в Україні товарів (робіт, послуг), у тому числі в квітні – 595,70 млн грн, що на 36,88 млн грн більше, ніж у квітні 2025 року.
Держава продовжує виконувати виконує свої зобов'язання перед бізнесом. Станом на 1 квітня 2026 року платникам Полтавщини відшкодовано ПДВ на загальну суму 330,46 млн гривень. Про це повідомив начальник податкової служби області Сергій Левченко.
З метою забезпечення ефективної комунікації та надання практичної допомоги бізнес-спільноті, у Головному управлінні ДПС у Полтавській області діє консультаційний центр з питань роботи системи моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків. Контактні телефони:
Консультаційний центр: (099) 309 65 07;
Телефони «гарячої лінії»: (0532) 50-35-26, (050) 832 50 43.
Завжди відкриті до відкритого діалогу!
Головне управління ДПС у Полтавській області