Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Кременчуцька ДПІ: порядок запису на візит до Центру обслуговування платників

опубліковано 15 жовтня 2025 о 14:29

Кременчуцька ДПІ Головного управління ДПС у Полтавській області повідомляє, що електронна черга – сервіс попереднього запису до Центру обслуговування платників (далі – ЦОП) для отримання адміністративних та інформаційних послуг.

Для запису через вебпортал ДПС до електронної черги  необхідно:

1. На головній сторінці вебпорталу ДПС (https://tax.gov.ua ) або на субсайті відповідного територіального органу ДПС натиснути банер «Електронна черга. Запис в ЦОП», що здійснить перенаправлення до Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (ЗІР) на сторінку «Попередня реєстрація в електронній черзі для отримання послуг». Натиснути кнопку «Продовжити».

2. Зареєструватися, заповнивши дані: ім’я, прізвище, електронну адресу (E-mail) та номер телефону. Після чого посилання для продовження запису буде відправлено на зазначену електронну адресу.

3. Перейти за посиланням та обрати потрібний вид послуги (подання кореспонденції, подання звітності, отримання консультацій з питань електронних сервісів, проведення звірки даних щодо майнових податків, послуги КЕП, адміністративні та інші послуги), територіальне відділення ЦОП, зручні дату і час та натиснути на кнопку «Передати запит на реєстрацію».

Інформація про підтвердження реєстрації візиту до ЦОП (із зазначенням дати, часу й адреси ЦОП) з’являється на екрані та відправляється на електронну адресу.

Також Контакт-центр ДПС (за номером 0800-501-007) здійснює запис фізичних та юридичних осіб на візит до ЦОП (електронна черга).

Кременчуцька ДПІ  ГУ ДПС у Полтавській області