Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Центр обслуговування платників Хорольської ДПІ: Аналіз надання адміністративних послуг протягом cічня-жовтня 2024 року

опубліковано 15 листопада 2024 о 14:38

Хорольська ДПІ Головного управління ДПС у Полтавській області інформує, що протягом січня-жовтня 2024 року в Центр обслуговування платників (далі – ЦОП) звернулося 13535 платників податків – підприємців та юридичних осіб, а також пересічних громадян.

За даний період податківцями опрацьовано 5451 звернення щодо надання консультаційних та адміністративних послуг.

         Станом на 01.11.2024 року в Хорольській ДПІ Головного управління ДПС у Полтавській області обліковується 1636 платників, із них 580 юридичних осіб  та 1056 фізичних осіб-підприємців.  Крім того, обліковується 433 платника  податків за неосновним місцем обліку. З них 262 юридичних особи та 171 фізична осіба-підприємець.

          Найбільш запитуваними були послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки, їх отримали 1249 фізичних осіб. Надано 579 послуг з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

           Також протягом січня-жовтня 2024 року фахівцями Центру обслуговування платників  Хорольської ДПІ зареєстровано 194 платника єдиного  податку, здійснено перереєстрацію та внесено зміни по 145 платникам, опрацьовано відмов від застосування спрощеної системи оподаткування по 102 платниках, надано 339 витягів з реєстру платників єдиного податку в тому числі платникам інших регіонів 48, зареєстровано 66 книг обліку розрахункових операцій та 186 розрахункових книжки, 46 реєстраторів розрахункових операцій.

           Підтверджено статус податкового резидента України 6 фізичним особам та видано 3 довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи, одну довідку про сплату податкових зобов’язань платником податку- резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання, та про відсутність податкових зобов’язань. Крім цього за звітний період сформовано та видано 25 витягів з реєстру платників податку на додану вартість.

Протягом січня-жовтня 2024 року прийнято та опрацьовано 10495 документів податкової та іншої звітності з додатками в паперовому вигляді та засобами комунікаційного зв’язку: юридичними особами подано 5202 документів, з яких 5158 – засобами телекомунікаційного зв’язку, 44 – в паперовому вигляді; фізичними особами подано 5293 документів, де 5228 – засобами телекомунікаційного зв’язку, 65 – в паперовому вигляді.

         Окрім надання адміністративних послуг в Центрі обслуговування платників податків відвідувачам надавалися консультаційні та інформаційні послуги щодо використання програмного забезпечення для подання звітності в електронному вигляді, щодо нарахованих та сплачених до бюджету податків і зборів, порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків, користування електронними сервісами ДПС. 

У  Центрі обслуговування  до послуг платників є  комп’ютери, які підключені до мережі Інтернет і дають змогу платникам, які отримали електронний цифровий підпис, формувати та передавати звітність в електронному вигляді. Для зручності відвідувачів розміщена тематична друкована продукція, оформлені інформаційні стенди, що містять зразки заповнення декларацій, звітів та заяв. 

Щоденно фахівцями Хорольської ДПІ Головного управління ДПС у Полтавській області надавалися консультації та практичну допомогу з питань формування звітності та роботи сервісу «Електронний кабінет платника» та 

« Моя податкова » – зручно та сучасно. 

Спілкуйтесь з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX» https://t.me/infoTAXbot

Більше інформації на офіційних сторінках у соціальній мережі Facebook:

Державна податкова служба України https://www.facebook.com/TaxUkraine

та ДПС у Полтавській області https://www.facebook.com/tax.poltava/

Державна податкова служба України You Tube   https://www.youtube.com/TaxUkraine

Головне управління ДПС у Полтавській області You Tube   https://www.youtube.com/channel/UCJ-aNYbzifm8Ib0fnBx8xAA

Хорольська ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області, телефон (05362)3-33-01