Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Про електронні сервіси ДПС платникам Лохвиччини

опубліковано 09 липня 2024 о 14:55

Днями головний державний інспектор Лохвицької ДПІ Головного управління ДПС у Полтавській області  Світлана Смаглюкова провела для платників податків тренінг, під час якого розповіла про отримання громадянами та суб’єктами господарювання адміністративних послуг через електронні сервіси ДПС.
Платники податків, зокрема, цікавились як отримати витяг з реєстру платника єдиного податку через Електронний кабінет.
Посадовець зазначила, що за бажанням зареєстрований платник єдиного податку може безоплатно у контролюючому органі за місцем податкової адреси отримати (у тому числі в електронному вигляді) витяг з реєстру платників єдиного податку (далі – витяг). Строк надання витягу для зареєстрованих платників єдиного податку не повинен перевищувати одного робочого дня з дня надходження запиту, а для суб’єктів господарювання, які подали заяву щодо переходу на спрощену систему оподаткування, – двох робочих днів з дня надходження запиту. Витяг діє до внесення змін до реєстру. 
Світлана Смаглюкова також звернула увагу, що для створення запиту про отримання витягу в електронному вигляді ФОП – платник єдиного податку першої – третьої групи може скористатись приватною частиною Електронного кабінету, де в меню «Заяви, запити для отримання інформації» створити, підписати та надіслати до відповідного органу ДПС запит за формою F1302101.
Посадовець відмітила, що у разі надсилання запиту за формою F1302101 з відміткою «в електронному вигляді» у полі «Спосіб отримання витягу», платник єдиного податку отримує в електронній формі витяг з реєстру платників єдиного податку за формою F1402101 у вкладці «Вхідні» меню «Вхідні/вихідні документи» приватної частини Електронного кабінету.  
Наостанок посадовець надала практичну допомогу щодо отримання витягу з реєстру платника єдиного податку через Електронний кабінет та закликала платників податків до максимального використання електронних сервісів ДПС та мобільного застосунку «Моя податкова».

 Лохвицька ДПІ ГУ  ДПС у Полтавській області