ДПІ у м. Полтаві Головного управління ДПС у Полтавській області інформує, що сплатити податкові зобов’язання, визначені у податковій декларації про майновий стан і доходи за 2023 рік, необхідно:
1) До 01 серпня 2024 року – для громадян та осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність.
2) Протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку подання податкової декларації про майновий стан і доходи – для фізичних осіб – підприємців та для фізичних осіб – підприємців, стосовно яких проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування).
Платник податку – фізична особа, який зобов’язаний подати податкову декларацію, визначити та сплатити свої податкові зобов’язання, сплачує за кодами бюджетної класифікації:
«11010500» – «податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування»;
«11011001» – «військовий збір, що сплачується за результатами декларування».
Інформація про реквізити банківських рахунків для сплати податків відповідно до адміністративно-територіального устрою України оприлюднена на офіційному вебпорталі ДПС у рубриці «Рахунки для сплати платежів» (https://tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv/).
Нагадуємо, що в Центрі обслуговування платників ДПІ у м. Полтаві створено відповідні умови для своєчасного декларування доходів. Відвідувачам щоденно надається допомога при заповненні декларацій про майновий стан і доходи та її поданні в електронному вигляді з використанням безкоштовного та зручного сервісу ДПС «Електронного кабінету платника» (https://cabinet.tax.gov.ua/).
Інформуємо, що візит до контролюючих органів можна спланувати заздалегідь. Платники податків мають можливість звернутись до Контакт-центру ДПС за номером телефону 0-800-501-007 (напрям 6), щоб здійснити попередній запис до ЦОП, обрати необхідну адміністративну послугу та визначити зручні дату і час візиту, не витрачаючи зайвого часу на очікування в черзі.
ДПІ у м. Полтаві Головного управління ДПС у Полтавській області, тел. (0532) 59-30-30, (0532) 59-45-05