Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Лубенська ДПІ: з понеділка по п’ятницю

опубліковано 20 листопада 2023 о 14:59

Сервісне обслуговування платників податків та надання адміністративних послуг – одна із основних функцій податкової служби.

У період з 13 по 17 листопада 2023 року до Лубенської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Полтавській області для отримання адміністративних послуг, консультацій з питань податкового законодавства та з інших питань, що відносяться до компетенції податкових органів звернулось 833 платника податків – підприємців, юридичних осіб, а також мешканців Лубенської територіальної громади та іншої території України.

Найбільш запитуваними є і залишаються послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки, їх отримали 69 фізичних осіб, і них 5 громадян з інших регіонів України. Видано 19 відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про джерела та суми нарахованого доходу, нарахованого (перерахованого) податку та військового збору, 3 із них громадянам інших областей.

Протягом вказаного тижня фахівці Центру обслуговування платників Лубенської ДПІ зареєстрували 16 платників єдиного податку, 1 реєстратор розрахункових операцій, 1 книгу обліку розрахункових операцій та 7 розрахункових книжок. Видано  22 витяги з реєстру платників єдиного податку, 4 з них витяги платникам з міста Каховка Херсонської області. Внесено зміни до свідоцтв платників єдиного податку відповідно до поданих заяв по 10 платникам. Скасовано 4 реєстратора розрахункових операцій та перереєстровано 1 реєстратор розрахункових операцій.

Щоденно опрацьовуються відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань щодо реєстрації та обліку платників. Зокрема, за тиждень було опрацьовано 38 відомостей.

Надання адміністративних послуг є і залишається пріоритетним напрямком в роботі Лубенської ДПІ, але при цьому в Центрі обслуговування платників Лубенської ДПІ платникам та громадянам на постійній основі надаються консультаційні та інформаційні послуги щодо порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків, користування електронними сервісами ДПС, щодо використання програмного забезпечення для подання звітності в електронному вигляді та на магнітних носіях. Працівниками ДПІ за тиждень було залучено 56 платників податків до подачі звітності в електронному вигляді, в тому числі 5 юридичних осіб, 45 фізичних осіб– підприємців та 6 громадян.

На постійній основі здійснюється приймання вхідної кореспонденції,  взяття на облік платників податків, платників єдиного внеску, об’єктів оподаткування та об’єктів, пов’язаних з оподаткуванням, погодження довідок-розрахунків про видачу коштів для виплати заробітної плати без перевірки сум сплати єдиного внеску, видача довідок про підтвердження статусу податкового резидента. За тиждень для  погодження довідки - розрахунку, щодо сплати єдиного внеску для установ банків звернулися 2 платника.     

У Центрі обслуговування платникам податків надаються роз’яснення вимог Закону України № 3219–IX «Про внесення змін до Податкового кодексу  України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» в частині впровадження нових змін щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Також фахівці Центру обслуговування платників податків завжди готові надати допомогу в отриманні адміністративних та інших послуг, які надаються органами Державної податкової служби не лише громадянам Лубенської територіальної громади, але й мешканцям із інших регіонів України.

Начальник Лубенської ДПІ на постійній основі приймає участь у виробничих нарадах та засіданнях виконавчого комітету Лубенської міської ради.

13 листопада Олександр Коломієць прийняв участь у виробничій нараді під головуванням Лубенського міського голови Олександра Грицаєнка, на якій розглядалися питання життєдіяльності Лубенської територіальної громади.

14 листопада в приміщенні Лубенської ДПІ Головного управління ДПС у Полтавській області  відбулася гостьова зустріч зі студентами  3 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»  ВСП «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету» у межах ознайомлення з особливостями вибору майбутньої професії.

Зі студентами зустрівся начальник Лубенської ДПІ Олександр Коломієць, який  провів цікаву екскурсію по Центру обслуговування платників та по структурних підрозділах інспекції, під час якої студенти ознайомилися з історією створення податкової служби, основними функціями діяльності працівників щодо здійснення сервісного обслуговування платників податків, надання платникам податків адміністративних, довідкових, інформаційних та інших послуг відповідно до законодавства, особливостями роботи в умовах воєнного часу.

 

Лубенська ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області