Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Підсумки роботи Семенівської державної податкової інспекції за вісім місяців 2023 року

опубліковано 18 вересня 2023 о 13:17

 У Семенівській ДПІ  Головного управління ДПС у Полтавській області підбили підсумки надання адміністративних послуг за 8 місяців 2023 року.

З початку поточного року послугами Центру обслуговування платників Семенівської ДПІ скористалося 5754 громадянина та платника податків – підприємців та юридичних осіб, а також мешканців Семенівської селищної та Оболонської сільської громад та інших територій України, яким надано 1815 адміністративних послуг. Серед яких найбільшим попитом користується послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. З початку року видано 1029 карток та  271 відомость із Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Станом на 1 вересня поточного року на обліку у Семенівській ДПІ перебуває  915 платників податків, із них 392 юридичних  та 538 фізичних осіб. Протягом восьми місяців взято на облік  109 новостворених платників.

Фахівцями Семенівської  ДПІ за вісім місяців початку поточного року опрацьовано 143 заяв про застосування спрощеної системи оподаткування фізичних осіб-підприємців. Також видано 157 витягів з реєстру платників єдиного податку-фізичних осіб-підприємців та 24 витяги з реєстру платників ПДВ.

Крім того, зареєстровано 100 книг обліку розрахункових операцій, 63 розрахункових книжки та 25 реєстратор розрахункових операцій.

З початку року до Семенівської ДПІ подано 5297  податкових звітів, в тому числі в електронному вигляді 5263,  що становить  99,36  відсотка.

Окрім адміністративних послуг, в ДПІ надаються консультативні та інформаційні послуги щодо діючої системи оподаткування, порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків, окремих питань щодо декларування доходів громадян отриманих за 2022 рік, застосування права на податкову знижку, роз’яснень та проведення звірки про сплату майнових податків, нарахування та сплати податків, порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків та користування електронними сервісами ДПС, щодо використання програмного забезпечення для подання звітності в електронному вигляді.

Також в центрі обслуговування  платники мають доступ до мережі Інтернет, що дає їм змогу формувати та передавати звітність в електронному вигляді.  Крім цього, є можливість отримувати адміністративні послуги в режимі онлайн за допомогою Електронного кабінету платника. 

Семенівська ДПІ  ГУ ДПС у Полтавській області.