Начальник Гадяцької ДПІ Головного управління ДПС у Полтавській області Микола Рудько провів зустріч з фізичними особами-підприємцями та громадянами, в ході якої було надане роз’яснення про порядок використання РРО/ПРРО та норми податкового законодавства щодо права на податкову знижку.
Начальник Гадяцької ДПІ ГУ ДПС у Полтавській облассті звернув увагу на те, що реєстратори розрахункових операцій зобов’язані використовувати підприємці 2-4 груп спрощеної системи оподаткування, які здійснюють розрахункові операції готівкою або через POS-термінал із застосуванням електронного платіжного засібу, через програмно-технічний комплекс самообслуговування не банківської установи (готівка та ЕПЗ) або ж у дистанційній торгівлі з використанням реквізитів ЕПЗ.
Також податківець розповіла присутнім про можливість отримання податкової знижки за понесеними у 2022 році витратами за навчання, лікування COVID-19, сплату відсотків за іпотечним кредитом тощо. Для отримання відшкодування з бюджету необхідно подати декларацію про майновий стан і доходи до 31 грудня 2023 року та копії підтверджуючих документів.
Наостанок Начальник Гадяцької ДПІ Головного управління ДПС у Полтавській області Микола Рудько розповів про порядок роботи «Електронного кабінету» та його можливості.
Гадяцька ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області, тел.2-28-77