Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Платниками Полтавщини сплачено 8 млн гривень податку на майно з фізичних осіб

опубліковано 17 травня 2023 о 08:10

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області повідомили, що за січень-квітень 2023 року до місцевих бюджетів Полтавської області забезпечено надходження в сумі 8,0 млн гривень податку на майно з фізичних осіб.

Станом на початок травня поточного року на податковому обліку Головного управління ДПС Полтавщини перебувають 282335 платників податку на майно з фізичних осіб, у тому числі: 229116 платників плати на землю з фізичних осіб, 53191 платник по податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки з фізичних осіб, 28 платників транспортного податку з фізичних осіб.

Згідно з нормами Податкового кодексу України, фізичні особи сплачують податок на підставі податкового повідомлення-рішення відповідно до встановленої форми, в якому зазначається сума податку. Податок сплачується фізичними особами впродовж 60 днів із дня вручення податкового повідомлення-рішення. 

Звертаємо увагу, що фахівці Головного управління ДПС у Полтавській області постійно перебувають на зворотному зв’язку з платниками. До послуг полтавців – комунікаційна податкова платформа https://poltava.ikc@tax.gov.ua  та телефони «гарячих ліній»; субсайт ГУ ДПС у Полтавській області. 

Головне управління ДПС у Полтавській області