- Головна
- Деклараційна кампанія 2021
- Інформаційні повідомлення
- «ДПІ у м. Полтаві спільно з відділом податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок у м. Полтаві продовжує інформаційно-роз’яснювальну кампанію в частині підвищення податкової культури громадян щодо одноразового (спеціального) добро
«ДПІ у м. Полтаві спільно з відділом податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок у м. Полтаві продовжує інформаційно-роз’яснювальну кампанію в частині підвищення податкової культури громадян щодо одноразового (спеціального) добро
опубліковано 01 жовтня 2021 о 11:42