Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Зустріч з платниками податків про подання декларації про майновий стан і доходи

опубліковано 28 березня 2023 о 13:00

Начальник Диканської ДПІ Головного управління ДПС у Полтавській області Ольга Селецька  провела зустріч з платниками податків та поінформувала про те, що податкову декларацію про майновий стан і доходи можна подати в електронному вигляді через Електронний кабінет.
Так, Ольга Селецька  розповіла які доходи підлягають обов’язковому декларуванню, яка ставка застосовується при оподаткуванні доходів, які терміни подання декларації і терміни сплати нарахованого податку. 

Також звернула увагу, що декларацію про майновий стан і доходи можна подати в електронному вигляді через Електронний кабінет (https://cabinet.tax.gov.ua ) і акцентувала, що граничний термін подання податкової декларації про майновий стан і доходи за звітний (податковий) 2022 рік – 01 травня 2023 року (включно). 

У розділі «ЕК для громадян»/ «Податкова декларація про майновий стан і доходи» можна сформувати декларацію та подати її до контролюючого органу з копіями первинних документів, у т. ч. для використання права на податкову знижку.    

При складанні декларації в Електронному кабінеті платника  здійснюється  часткове автоматичне заповнення декларації на підставі облікових даних платника, відомостей про отримані доходи, наявних у Державному  реєстрі фізичних  осіб, та відомостей про об'єкти нерухомого чи рухомого майна.   

Платникам слід знати, використання  цього електронного сервісу: скорочує час і витрати при поданні податкової  декларації; мінімізує помилки при заповненні декларації; надає можливість  подання  копій первинних документів як додаток до податкової декларації  в онлайн-режимі.   

При проведенні зустрічі начальник Диканської ДПІ надала платникам практичну допомогу у формуванні та заповненні податкової звітності.

Диканська ДПІ Головного управління ДПС у Полтавській області