За результатами аналізу суб’єктів господарської діяльності на предмет дотримання вимог законодавства в сфері запобігання і протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фахівці Головного управління ДПС у Полтавській області склали 12 висновків аналітичних досліджень з ознаками кримінальних правопорушень на загальну суму 922 млн 954,34 тис. гривень.
Встановлені порушення розподіляються за такими статтями:
- 117 млн 974,47 тис. грн – за статтею 209 Кримінального кодексу України;
- 804 млн 979,87 тис. грн – за предикатними злочинами.
Сім матеріалів з ознаками кримінальних правопорушень вже приєднано до кримінальних проваджень. За матеріалами ще одного аналітичного дослідження відкрито кримінальне провадження, яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
За результатами проведеної роботи протягом червня 2026 року вже отримано конкретні фінансові наслідки:
-до державного бюджету сплачено кошти в сумі 4 млн 966,34 тис. гривень;
-посадові особи одного з підприємств спрямували благодійну допомогу на потреби Сил оборони у грошовій формі в сумі 200 тис. гривень.
Головне управління ДПС у Полтавській області