Територіальні органи ДПС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Боротьба з відмиванням доходів одержаних злочинним шляхом

10.04.2020

З початку року за ініціативними матеріалами відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДПС у Полтавській області було виявлено 62 фінансових операції, які можуть бути пов'язані з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванням тероризму та фінансуванням розповсюдження зброї масового знищення.

За результатами проведеного аналізу суб’єктів господарської діяльності на предмет відповідності вимогам законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, складено 3 висновка аналітичних досліджень з ознаками кримінальних правопорушень на загальну суму 9 млн. 873 тис.грн. (в тому числі 1 матеріал на  суму 3 млн. 696 тис.грн. за результатами проведеного моніторингу закупівель товарів, робіт (послуг) суб’єктами державної власності), за наступними статтями: один за ст. 209 Кримінального кодексу України на загальну суму встановлених збитків – 3 млн. 696 тис.грн., три - за предикатними злочинами на загальну суму встановлених збитків – 6 млн. 177 тис. гривень.

Приєднано 3 матеріали аналітичних досліджень з ознаками кримінальних правопорушень до кримінальних проваджень.

За матеріалами відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом обліковано 2 кримінальних правопорушеня на загальну суму 8 млн. 179 тис.грн., в тому числі:   1 за ст. 205  Кримінального кодексу України;  1 за ст. 191 Кримінального кодексу України на  8 млн.179 тис.гривень.

 

 

Головне управління ДПС у Полтавській області