Територіальні органи ДПС
у Полтавській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Головне управління ДПС у Полтавській області інформує про зміни в режимі роботи центрів обслуговування платників на період карантинних заходів

23.03.2020

Центри обслуговування платків - ДПІ у м. Полтаві, Кременчуцька ДПІ, Гадяцька ДПІ, Карлівська ДПІ, Лубенська ДПІ, Миргородська ДПІ, Полтавська ДПІ працюють  з 10 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв. з обідньою перервою з 13 год. 00 хв. до 14 год. 00 хв. та з технічними перервами для санітарної обробки щогодини на 10-15 хв.

ЦОП інших ДПІ Полтавської області - з 10 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв., з технічними перервами для санітарної обробки щогодини на 10-15 хв..

Тимчасовий режим роботи Головного управління ДПС у Полтавській області за адресою: м. Полтава, вул. Європейська 4 для прийому суб’єктів звернень - з 10 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв. із технічними перервами для санітарної обробки щогодини на 10-15 хв.

Нагадуємо, що платники податків також можуть скористатися зручними електронними сервісами, запровадженими ДПС. Сервіс Електронний кабінет (http://cabinet.tax.gov.ua) у режимі 24/7 забезпечує цілий спектр безкоштовних послуг, частина з яких надається без електронної ідентифікації користувача, без відвідування центрів обслуговування платників та забезпечує можливість отримувати у режимі реального часу доступ до інформації з реєстрів та електронних систем ДПС.

          З корисною інформацією ви можете ознайомитись на субсайті територіальних органів ДПС у Полтавській області офіційного вебпорталу ДПС України (http://poltava.tax.gov.ua) та офіційній  сторінці ДПС у Полтавській області  в соціальній мережі Фейсбук (https://www.facebook.com/tax.poltava/).

         Консультації  можна отримати за номером телефону 0800-501-007 ( Контакт центр ДПС України) з міських телефонів безкоштовно.

 

 

Головне управління ДПС у Полтавській області