Головне управління ДПС
у Полтавській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Звернення громадян – важлива складова податкової служби Полтавщини

опубліковано 24 жовтня 2019 о 10:17

За повідомленням Головного управління ДПС у Полтавській області, у січні-вересні 2019 року до ГУ ДФС у Полтавській області надійшло 94 письмових звернень громадян, що на 124 звернення менше, ніж за відповідний період 2018 року.

Аналіз стану роботи зі зверненнями громадян показав, що питання, з якими найчастіше зверталися громадяни письмово стосувались роз’яснень норм чинного податкового законодавства. Основною причиною їх надходжень є зміни в законодавстві. Громадяни зверталися до ГУ ДПС у Полтавській області з питань, які стосувалися: контрольно-перевірочної роботи (62), інформування про ухилення від сплати податків (14), реєстрації та обліку платників податків (6) , податку на доходи фізичних осіб (4).

На всі звернення надані своєчасні відповіді. Скарг та повторних звернень до ГУ ДПС у Полтавській області від громадян з початку 2019 року не надходило, як і за відповідний період 2018 року.

Впродовж 2019 року проведено 21 особистий прийом громадян керівництвом Головного управління ДПС Полтавщини. Основні питання, що порушувалися на особистих прийомах: контрольно-перевірочна робота, інформування про ухилення від сплати податків, податок на доходи фізичних осіб, реєстрація та облік платників податків, єдиний внесок та інше.

        Нагадуємо, що особистий прийом громадян керівництвом ГУ ДПС проводиться згідно із затвердженими графіками прийому. Інформація з питань організації прийому та розгляду звернень громадян органами ДПС Полтавщини систематично розміщується на суб-сайті територіальних органів ДПС у Полтавській області за посиланням http://poltava.tax.gov.ua/pryimalnia-gromadian/grafik-osobistogo-priyomu/ та на стендах в Центрах обслуговування платників.

 

Головне управління ДПС у Полтавській області