У січні-квітні 2023 року платниками податків Кременчуцької ДПІ подано 56155 податкових декларацій (розрахунків), із них 55103 подано в електронному вигляді, що складає 98,13 відсотка.
Зокрема, юридичними особами подано 26104 податкових декларації в електронному вигляді, що складає 98,52 відс., фізичними особами – 28999 податкових декларацій в електронному вигляді, що складає 97,77 відсотка.
Як показує практика, електронне звітування – це найбільш зручний та сучасний формат спілкування з контролюючими органами. Подання податкової звітності в електронному вигляді має багато переваг як для платників податків, так і для податкової служби.
Кременчуцька ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області