Станом на 01.05.2023 року на обліку в Кременчуцькій ДПІ Головного управління ДПС у Полтавській області перебуває 19003 суб’єкта господарювання – основних платників, із них: 6137 юридичні особи та 12866 фізичні особи – підприємці.
Протягом січня - квітня поточного року на податковий облік взято 64 новостворені юридичні особи та 720 фізичних осіб – підприємців. Припинили свою діяльність 11 юридичних осіб та 144 фізичні особи – підприємці.
Нагадуємо, що платникам податків та громадянам необхідно реєструватись суб’єктами господарювання у випадку здійснення системної господарської діяльності з продажу товарів (надання послуг). Це обов’язкова передумова початку здійснення господарської діяльності.
Відсутність державної реєстрації призводить до притягнення відповідних посадових осіб до адміністративної (ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та, в певних випадках, до кримінальної (ст. 201 Кримінального кодексу України) відповідальності.
Кременчуцька ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області