ДПІ у м. Полтаві нагадує: в умовах запровадженого воєнного стану Центр обслуговування платників податків (далі – ЦОП) ДПІ у м. Полтаві ГУ ДПС у Полтавській області працює у звичному режимі за таким графіком:
понеділок-четвер з 08:00 по 17:15, перерва з 12:00 по 13:00;
п'ятниця з 08:00 по 16:00; перерва з 12:00 по 13:00;
вихідні дні – субота, неділя.
Для вас працюють усі зали ЦОП, в яких фахівці податкової надають адміністративні та інші послуги:
ЗАЛ № 1:
- приймання звітності,
- допомога в користуванні Електронними сервісами ДПС та Електронним кабінетом,
- отримання кваліфікованого електронного підпису (далі – КЕП),
- надання консультативних та інформаційних послуг ФОП.
ЗАЛ № 2:
- надання адміністративних послуг (видача довідок, консультації),
- РРО,
- прийом вхідної кореспонденції;
ЗАЛ № 3:
- отримання РНОКПП, внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб платників податків,
- обслуговування платників (декларування доходів громадян, видача ліцензій).
Платники податків можуть спілкуватися з податківцями в телефонному
режимі за номерами телефонів:
- (0532) 59-30-30 (модератор),
- (0532) 59-45-05 (одноразове (спеціальне) добровільне декларування),
- (0532) 59-44-17 (допомога в користуванні електронними сервісами та подання звітності),
- (0532) 63-32-31 (надання консультативних та інформаційних послуг ФОП).
Ви також можете скористатися електронними сервісами ДПС та Електронним кабінетом. В залах ЦОП до послуг платників є 3 комп’ютери, які підключені до мережі Інтернет і дають змогу платникам, які отримали електронний цифровий підпис, формувати та передавати звітність в електронному вигляді.
Платники податків можуть отримати інформацію щодо використання програмного забезпечення для подання звітності в електронному вигляді, щодо нарахованих та сплачених до бюджету податків і зборів, порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків, користування електронними сервісами ДПС.
Враховуючи ситуацію в країні, звертаємо увагу усіх платників податків на зручність, доступність та комфортність запроваджених ДПС України електронних сервісів, завдяки яким можна сформувати, перевірити й надіслати до контролюючих органів податкову звітність, дистанційно перевірити розрахунки із бюджетом, дізнатися про строки сплати податків, а також іншу корисну інформацію.
Єдина вимога для електронного спілкування з органами ДПС це наявність КЕП, який можна отримати у будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів (АЦСК).
Нагадуємо, що ви можете скористатися послугами відокремленого підрозділу АЦСК ІДД ДПС України, який знаходиться у ЦОП ДПІ у м. Полтаві, кабінет №31 (телефон (0532) 59-41-05).
ДПІ у м. Полтаві ГУ ДПС у Полтавській області, 593030, 594505