Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Щодо граничного терміну подання звітності платниками єдиного податку, які використовують особливості оподаткування на час дії воєнного стану

опубліковано 17 березня 2023 о 15:31

ДПІ у м. Полтаві ГУ ДПС у Полтавській області нагадує щодо граничних термінів подання звітності фізичними особами-підприємцями та юридичними особами, які використовують особливості оподаткування на час дії воєнного стану.
Суб’єкти господарювання подають до контролюючого органу податкову декларацію платника єдиного податку у строки, встановлені для місячного податкового (звітного) періоду, протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця.
Таким чином, граничний термін подання податкової декларації платника єдиного податку третьої групи з особливостями оподаткування за лютий припадає на 20 березня 2023 року.
Для подання податкової декларації платника єдиного податку третьої групи на перiод дiї воєнного, надзвичайного стану в Українi (F/J0103203) в електронному вигляді рекомендуємо скористатись «Електронним кабінетом платника»:
1. Зайти за допомогою кваліфікованого електронного підпису в «Електронний кабінет платника» (https://cabinet.tax.gov.ua/).
2. У розділі Введення звітності періоді лютий 2023 року обрати і створити звітну податкову декларацію платника єдиного податку третьої групи на перiод дiї воєнного, надзвичайного стану в Українi за формою F/J0103203.
3. Перевірити загальні відомості та заповнити необхідні рядки декларації.
4. Після успішного заповнення зберегти, підписати декларацію за допомогою КЕП та відправити.
5. Дочекатися на отримання Квитанції №1, яка засвідчує факт і час отримання електронного документа та Квитанції №2, яка засвідчує факт і час приймання (неприймання) чи реєстрації електронного документа.
Додатково інформуємо, що сплатити єдиний податок у розмірі 2 % доходу за лютий 2023 року за результатами поданої декларації необхідно до 30 березня 2023 року.
Актуальні рахунки для сплати податків, зборів та платежів можна знайти за посиланням: https://poltava.tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv/.

ДПІ у м. Полтаві ГУ ДПС у Полтавській област, тел. 59-30-30, 59-45-05