Головне управління ДПС
у Полтавській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Правильний вибір роботодавця – запорука професійного самоствердження!

опубліковано 11 жовтня 2021 о 09:46

Випускники вищих навчальних закладів, отримавши освіту, зазвичай стикаються з проблемою працевлаштування. Саме амбітна молодь з-поміж інших шукачів роботи вирізняється креативністю, нестандартністю мислення та ініціативністю, чим і приваблює до себе потенційних роботодавців.

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області вже традиційним стало проведення днів відкритих дверей для випускників вищих навчальних закладів, під час яких молодь знайомиться з особливостями роботи в податковій службі, умовами оплати праці та перспективою кар’єрного росту. Так, подібний захід було проведено на базі ДПІ м. Полтава і для студентів  2, 3 курсу спеціальностей  Облік та оподаткування” та “Фінанси, банківська справа та страхування” Полтавського фахового кооперативного коледжу.

Заступник начальника ДПІ – начальник відділу електронних сервісів та звітності, організації роботи ЦОП державної податкової інспекції у м. Полтаві Світлана Лактіонова ознайомила молодь з діяльністю головних підрозділів інспекції, роботою Центра обслуговування платників податків і новими сучасними методами роботи, в тому числі з новим сервісом – автоматизованою системою керування чергою.

Головний державний інспектор управління кадрового забезпечення та розвитку персоналу Головного управління ДПС у Полтавській області Оксана Попова акцентувала увагу студентів на таких формах роботи як проходження практики студентів ВНЗ в податковій службі, стажуванні молоді на робочому місці, проходженні адаптації на посаді новопризначеного працівника та відповіла на питання гостей щодо оплати праці молодого фахівця, умов участі в конкурсі на отримання бажаної посади та інші.

 

Головне управління ДПС у Полтавській області