Головне управління ДПС
у Полтавській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

«Гарячі» питання на тему "Одноразове (спеціальне) добровільне декларування"( Кременчуцька ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області)

опубліковано 11 жовтня 2021 о 13:23

Кременчуцька  ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області інформує, що відповідно до  Закону України від 15.06.2021 № 1539 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету» громадяни мають можливість легалізувати свої активи без зазначення першоджерела їх надходження.

З метою інформування громадян про запроваджений механізм одноразового (спеціального) добровільного декларування в Центрі обслуговування платників запроваджено постійне перебування працівника, відповідального за надання консультацій.

Отримати відповіді на питання «Що таке одноразове (спеціальне) добровільне декларування? Його мета? Хто може ним скористатися? Які активи можна відображати у декларації? та інші питання  громадяни можуть по телефону 74-22-17 або безпосередню в Центрі обслуговування платників Кременчуцької ДПІ.

Кременчуцька ДПІ

    ГУ ДПС у Полтавській області