Головне управління ДПС
у Полтавській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

«Алгоритм подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації» (ДПІ у м. Полтаві)

опубліковано 09 вересня 2021 о 16:40

ДПІ у м. Полтаві ГУ ДПС у Полтавській області продовжує інформувати громадян щодо особливостей проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету.

          З 01.09.2021 року в Електронному кабінеті платника реалізовано форму Декларації, яка подається особисто декларантом в електронній формі з накладанням кваліфікованого електронного підпису.

Для того, щоб подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію, декларанту необхідно дотримуватися визначеного алгоритму дій, а саме:

1)          Обрати Електронний кабінет платника.

2)          Пройти електронну ідентифікацію онлайн з використанням кваліфікованого електронного підпису будь-якого акредитованого центру сертифікації ключів – кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.

3)          Створити у приватній частині “Електронного кабінету для громадян” “Одноразову (спеціальну) добровільну декларацію”.

4)          Обрати необхідний для заповнення розділ у екранній формі декларації.

5)          Заповнити розділи декларації.

6)          Поставити обов’язкові позначки та відмітку про наявність додатків.

7)          Прикріпити скановані копії необхідних документів та зберегти декларацію після успішного заповнення усіх необхідних розділів.

8)          Підписати декларацію за допомогою кваліфікованого електронного підпису.

9)          Відправити підписану декларацію.

Крім вищезазначеного, ДПІ у м. Полтаві ГУ ДПС у Полтавській області звертає увагу платників на те, що в Електронному кабінеті платника забезпечено автоматичне заповнення платіжного доручення  на підставі даних платника, інформації про бюджетні рахунки.

 

 

ДПІ у м. Полтаві

ГУ ДПС у Полтавській області