Головне управління ДПС
у Полтавській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

ДПІ У М. ПОЛТАВІ ВІДЧИНИЛА ДВЕРІ СТУДЕНТСЬКІЙ МОЛОДІ

опубліковано 10 вересня 2021 о 11:42

Невід’ємною складовою виховання майбутніх платників податків сумлінними та законослухняними громадянами є проведення роз'яснювальної та виховної роботи з  підростаючим поколінням.

        Вже традиційними для податківців стали проведення днів відкритих дверей для майбутніх випускників вищих навчальних закладів. 

        Одним із заходів, що проводяться для підвищення податкової культури молоді є запрошення учнів шкіл та студентів навчальних закладів міста на Дні відкритих дверей, що проводяться у приміщенні ДПІ м. Полтави Головного управління ДПС у Полтавській області. Так, 10 серпня 2021 року двері податкової гостинно відчинились перед студентами Полтавського державного аграрного університету. Під час екскурсії представники податкової служби розповіли студентам про діяльність головних підрозділів інспекції, ознайомили з роботою Центра обслуговування платників податків і новими сучасними методами роботи, в тому числі з новим сервісом – автоматизованою системою керування чергою. Кожний з залів Центру продемонстрував налагоджений процес надання послуг платникам: видачу довідок, приймання звітності, отримання безкоштовних електронних ключів та інших адміністративних послуг.

            Студенти пересвідчилися, що вся робота податківців у Центрі обслуговування ДПІ у м. Полтаві спрямована на забезпечення сприятливих умов для отримання адміністративних послуг та якісне і оперативне обслуговування платників.

 

 

ДПІ у м. Полтаві ГУ ДПС у Полтавській області