Головне управління ДПС
у Полтавській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

За січень - травень 2021 року Центр обслуговування платників державної податкової інспекції у м. Полтаві Головного управління ДПС у Полтавській області (далі - ЦОП) відвідало 22393 платники податків – підприємців та юридичних осіб, а також пересічних гром

опубліковано 07 червня 2021 о 09:18

Персоналом ЦОП державної податкової інспекції у м. Полтаві в звітному періоді надано 10665 адміністративних послуг.

Найбільш запитуваними були послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки, їх отримали 3247 фізичних осіб, 5 громадян звернулися за внесенням до паспорту громадянина України відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта. Надано 4361 послуга з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків. 

Також, фахівці Центру обслуговування платників державної податкової інспекції у м. Полтаві зареєстрували 2375 платників єдиного податку, надали 1770 витягів з реєстру платників єдиного податку та 40 довідок про доходи. За січень - травень 2021 року було зареєстровано 1152 книги обліку розрахункових операцій та 63 розрахункових книжки. Зареєстровано 1141 реєстратор розрахункових операцій.

Опрацьовано 83 звернення від фізичних осіб щодо підтвердження статусу податкового резидента України.

Окрім надання адміністративних послуг, в ЦОП державної податкової інспекції у м. Полтаві платникам та громадянам надавалися консультативні та інформаційні послуги щодо використання програмного забезпечення для подання звітності в електронному вигляді та на магнітних носіях, щодо нарахованих та сплачених до бюджету податків і зборів, порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків, користування електронними сервісами ДПС. Також видавали довідки про зміну реєстраційного номера облікової картки платника податків, приймали вхідну кореспонденцію, проводили роботу по взяттю на облік платників податків, платників єдиного внеску, об’єктів оподаткування та об’єктів, пов’язаних з оподаткуванням, надавали витяги з реєстру платників податку на додану вартість, погоджували довідки-розрахунки про видачу коштів для виплати заробітної плати без перевірки сум сплати єдиного внеску, приймали звернення громадян в межах Закону України від 02 жовтня 1996 року № 393/96-ВР «Про звернення громадян» (зі змінами).

До послуг платників є 3 комп’ютери, які підключені до мережі Інтернет і дають змогу платникам, які отримали електронний цифровий підпис, формувати та передавати звітність в електронному вигляді. Для зручності відвідувачів розміщена тематична друкована продукція, оформлені інформаційні стенди, що містять зразки заповнення декларацій, звітів та заяв.

 

 

Державна податкова

інспекція у м. Полтаві

ГУ ДПС у Полтавській області