Головне управління ДПС
у Полтавській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

ФАХІВЦІ КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ ДПІ ПРОВЕЛИ ЧЕРГОВЕ ЗАНЯТТЯ-ПРАКТИКУМ ЩОДО ПОДАННЯ ПОДАТКОВОЇ ЗВІТНОСТІ ОНЛАЙН. (Кременчуцька ДПІ Головного управління ДПС у Полтавській області)

опубліковано 27 квітня 2021 о 09:32

Працівники Кременчуцької ДПІ Головного управління ДПС у Полтавській області провели чергове заняття-практикум з платниками податків щодо безкоштовного сервісу для громадян та суб’єктів господарювання, що надає можливість формувати та передавати податкову звітність.

         Зокрема, податківці навчили охочих користуватися безкоштовним та безпечним рішенням від ДПС України для звітування онлайн – «Електронний кабінет платника». Цей електронний сервіс поєднав у собі ряд можливостей: це і сплата податків, і подання звітності, і подання заяв та декларацій в режимі онлайн. Сервіс знаходиться у відкритому доступі, його легко знайти за допомогою пошукових систем, задавши запит «Електронний кабінет ДПС», або перейти за посиланням https://cabinet.tax.gov.ua./.

Нагадаємо: Кременчуцька ДПІ проводить двічі на тиждень - вівторок та четвер з  11-00год. до 12-00 год. практикуми «Електронні сервіси ДПС – зручно і легко».

На практикумах фахівці податкової роз’яснять та нададуть практичні рекомендації щодо зручного, дистанційного, актуального спілкування з податковою службою. Особлива увага приділяється питанням подання звітності, заяв, декларацій в режимі онлайн та отримання адміністративних послуг, використовуючи електронні сервіси.

Заняття проводяться за попереднім записом за телефоном 74-07-20.

Кременчуцька ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області