Головне управління ДПС
у Полтавській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Декларування 2021: власники земельних паїв повинні задекларувати доходи (Миргородський сектор організації роботи організаційно – розпорядчого управління Головного управління ДПС у Полтавській області)

, опубліковано 06 квітня 2021 о 14:59

Миргородський сектор організації роботи організаційно – розпорядчого управління Головного управління ДПС у Полтавській області нагадує, що залишається не так багато часу, щоб задекларувати доходи, отримані у 2020 році. Це потрібно зробити у законодавчий термін, до 1 травня.

Зверніть увагу, власники земельних паїв площею понад2 гау разі надання їх в оренду повинні задекларувати доходи. Окрім того, подати річну податкову декларацію зобов’язані мешканці громад, які минулого року отримали доходи від здачі в оренду сільськогосподарської техніки чи від обробітку землі власною технікою, в період сезонних польових робіт з комерційною метою, тобто на оплатній основі.

Рекомендуємо декларантам для подання декларації скористатися можливостями Електронного кабінету.

Зокрема, на офіційному вебпорталі ДПС в Електронному кабінеті у розділі «ЕК для громадян» працює електронний сервіс «Декларація про майновий стан і доходи».

Крім того, за допомогою цього сервісу можна заповнити декларацію та надіслати її до контролюючого органу в електронному вигляді з копіями первинних документів, зокрема, для використання права на податкову знижку.

За вибором платника податків декларація подається за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою, поштою або засобами електронного зв’язку.

 

Миргородський сектор організації роботи організаційно-розпорядчого управління Головного управління ДПС у Полтавській області